OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

10 nejčastějších chyb při přípravě domu nebo bytu na prodej

 

Chystáte se prodat dům nebo byt?

Ebook - 10 nejčastějších chyb při přípravě domu nebo bytu na prodej

Dříve než začnete vaši nemovitost inzerovat na portálech Bezrealitky, Bazoš a podobných, což běžně vyzkouší v prvním kroku většina prodávajících, přečtěte si, na co by jste neměli zapomenout při přípravě domu či bytu na prodej. Stáhněte si můj stručný návod, popisující 10 nejčastějších chyb při přípravě domu nebo bytu k prodeji. Stejná doporučení platí i pro pronájem domu nebo bytu.

Kvalitně připravená nemovitost k prodeji nebo pronájmu podstatně urychluje vlastní obchod a zároveň zvyšuje prodejní cenu.

 

 

Prodej domu je náročný časově i psychicky - cizí lidé vám budou nahlížet do všech koutů, občas i do skříní, budou kritizovat váš domov a budou se snažit snížit cenu za každou maličkost, kterou objeví.

Mnohému se můžete vyhnout spoluprací se zkušeným makléřem.

 

 

Ing. Radek Hoďák


Jmenuji se Radek Hoďák a jsem samostatný realitní makléř, člen Realitní komory České republiky.

Pracuji jinak než většina realitních makléřů, zabývám se především prodejem a pronájmem nemovitostí přes internet a sociální sítě. Natáčím videoprohlídky, používám osobní PPC reklamu, Facebook, Google+, YouTube, vytvářím weby nemovitostí, propaguji nemovitosti pomocí email marketingu a affiliate programů.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.