OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Financování kupovaných nemovitostí

Hypoteční úvěry, stavební spoření, podnikatelské úvěry a jiné formy financování kupovaných nemovitostí zajišťuji pro své klienty přes ověřené spolupracující obchodní zástupce bank a finanční poradce.

Většina kupujících při úvahách o úvěru směřuje nejprve do banky, kde má vedený běžný účet a to nemusí být vždy nejkratší a nejlepší cesta k penězům.

Zkušení finanční poradci vědí, za jakých podmínek, na jaké nemovitosti a u které banky může za dané situace klient získat vhodný úvěr s nízkým úročením. Některé banky nerady půjčují svobodným, jiné upřednostňují financování nových nemovitostí, další bez problémů financují i rodinné domy s živnostenskými provozovnami a podobně.

Sám jsem zažil situaci, kdy jsem kupoval rodinný dům s živnostenskou provozovnou - o tom bych mohl napsat román... Nejprve jsem chodil od banky k bance, kde mi při první návštěvě řekli ano a za tři dny ne. Začal jsem tou svou a postupně jsem jich vystřídal dalších pět, čímž jsem akorát získal několik nevhodných zápisů zamítnutých žádostí o úvěr do různých registrů. Pak mi syn říkal ... nechceš vyzkoušet nějakou firmu bezrealitky z Prahy, píšou na internetu, že dělají finanční poradenství zdarma. Tak jsem tam zavolal a říkali - něco podobného jsme nedávno řešili, bude to sice trvat déle, ale půjde to. A pak jsme si půl roku psali emailem co mám udělat, co poslat, co mám zrušit, zřídit. Rušil jsem účty, kreditní karty, čekal na zrušení v registrech, ověřoval listiny, vyřizoval stavební povolení na dostavbu... a po půl roce jsme se stěhovali. Dotyčného poradce jsem nikdy neviděl a na tu dobu jsem získal i nízký úrok a dobré podmínky. A o tom to je, když se obrátíte na správného člověka.

Zavolejte nebo napište, dám vám tip!

 

Ing. Radek Hoďák


Jmenuji se Radek Hoďák a jsem samostatný realitní makléř, člen Realitní komory České republiky.

Pracuji jinak než většina realitních makléřů, zabývám se především prodejem a pronájmem nemovitostí přes internet a sociální sítě. Natáčím videoprohlídky, používám osobní PPC reklamu, Facebook, Google+, YouTube, vytvářím weby nemovitostí, propaguji nemovitosti pomocí email marketingu a affiliate programů.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.