OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak připravit nemovitost k prodeji

Kvalitně připravená nemovitost k prodeji nebo pronájmu podstatně urychluje vlastní obchod a zároveň zvyšuje prodejní cenu. Nemovitost k prodeji můžete připravit sami, nebo můžete využít firmu, která se věnuje službě Home Staging. Cílem je vytvořit na první pohled takové prostředí, ve kterém si potenciální zákazník dokáže představit sám sebe a bude vnímat prostor jako svůj eventuální nový domov.

Kupující se rozhoduje během první minuty, jestli nemovitost koupí. Proto fotografie, videoprohlídka i realita musí přesvědčit prvním dojmem, na základě kterého zájemce vnímá nevědomky prostor všemi svými smysly. Rozhodnutí ke koupi probíhá na základě emocí, proto je velmi důležité před prohlídkou odstranit nedostatky, které vy sice přehlížíte a tolerujete, ale kupujícím mohou vyrazit dech. Zájemci aby neurazili, vám většinou neřeknou, co jim vadilo.

O co jde především:

  • Důkladný úklid nemovitosti
  • Odstranění podivných pachů
  • Zjednodušení prostoru 
  • Odstranění osobních věcí a předmětů, které tam nezůstanou
  • Provedení drobných oprav
  • Úprava okolí
  • Udržování stavu

 

 

Ing. Radek Hoďák


Jmenuji se Radek Hoďák a jsem samostatný realitní makléř, člen Realitní komory České republiky.

Pracuji jinak než většina realitních makléřů, zabývám se především prodejem a pronájmem nemovitostí přes internet a sociální sítě. Natáčím videoprohlídky, používám osobní PPC reklamu, Facebook, Google+, YouTube, vytvářím weby nemovitostí, propaguji nemovitosti pomocí email marketingu a affiliate programů.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.